O FIRMIE
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ FIRMIE
Rzemieślnik
Firma „RZEMIEŚLNIK s.c.” powstała w 1992 roku. Od samego początku zajmujemy się dystrybucją materiałów i usług w branży techniki grzewczej i sanitarnej.

Poprzez ciężką pracę, uczciwość i wysoki standard usług nasza firma stała się jedną z najbardziej szanowanych w regionie.

Doświadczenie
Lata na rynku oraz ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia zaowocowały wykfalifikowanym personelem handlowym i usługowym. Posiadamy bazę profesjonalnych maszyn montażowych, dział projektowy, a także hurtownię materiałów instalacyjnych.

Rozwój
Cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowy asortyment dostosowując się do potrzeb firm i klientów indywidualnych. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług, atrakcyjność cenowa oraz miła i profesjonalna obsługa sprawiły, że zyskaliśmy wysokie uznanie wśród odbiorców.

- Technika grzewcza
- Technika Sanitarna
- Technika instalacyjna
- Sieci zewnętrzne
- Odnawialne źródła energii
- Klimatyzacja i wentylacja
- Stacje uzdatniania wody
CO NAS WYRÓŻNIA?
Image
montaż kotła gazowego gorlice
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
montaż kotła gazowego gorlice
Oferujemy produkty najwyższej jakości. Wszystkie nasze instalacje są    wykonywane przez wykfalifikowanych instalatorów.
instalacje wod-kan, gaz, c.o. gorlice
BOGATY ASORTYMENT
instalacje wod-kan, gaz, c.o. gorlice
Oferujemy szeroki asortyment produktów niezbędnych do tworzenia instalacji wodnych i kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych i wielu innych.
instalacje fotowoltaiczne gorlice
NOWOCZESNOŚĆ
instalacje fotowoltaiczne gorlice
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy Wam nowoczesne rozwiązania. To podstawowy warunek rozwoju i zdobywania nowych rynków.
pompy ciepła gorlice
KONKURENCYJNE CENY
pompy ciepła gorlice
Działamy od 1992 roku, poznaliśmy rynek i zapotrzebowanie klientów. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny produktów i usług instalacyjnych.